KOMPAKT ARŞİV DOLAPLARI

Compact, arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir. Volanın çevrilmesi ile ray üzerinde kolayca hareket ederek önemli ölçüde alan tasarrufu sağlar. Çift taraflı arşiv dolabı olarak 120 klasör arşivleme imkanı sağlayan Compact, 800 kg’lık taşıma kapasitesi ile arşivleme haricinde çeşitli depolama işlerinde de oldukça verimli sonuç vermektedir.

Caner Raf Sistemleri Ankara olarak; kurumların ihtiyaçlarını karşılayacak raylı compact arşiv sistemleri üretiyoruz. İhtiyaca göre tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli dolap gruplarından oluşan, raylar üzerinde hareket eden ve böylece büyük bir alan tasarrufu sağlayan akıllı arşivleme sistemleri, arşiv odalarına ferahlık sağlıyor.

Kompakt arşiv sistemleri okullarda , devlet kurumlarında ve özel işyerlerinde kullanılan araçtır. Dosyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak istiyosanız kompakt arşiv sistemleri kullanmalısınız.Sadece dosyalarınızı düzenlemez aynı zamanda alandan da tasarruf ederek sizleri açık alanlar yaratır.Dosya kapasitesi oldukça fazladır.İşyerinizde hayatınızı kolaylaştırcak olan kompakt arşiv sistemlerinin imalıtını yapan Kompak Arşiv firması sizlere hizmet için telefonunuzu bekliyor.

 

4-4
4-3
4-2
4-1
× Nasıl Yardımcı Olabilirim?