ÇELİK ARŞİV DOLAPLARI

Çelik eşya alanında sizlere soyunma dolaplarıöğretmen dolaplarıdosya dolaplarıofis malzemeleri,  gibi değişik bir çok çözüm sunan firmamız isteğinize bağlı olarak tamamı birinci sınıf elektro statik toz boyalı standart veya özel ebat kişiye özel çelik eşya tasarımları yaparak size ihtiyacınız olan en özel çözümleri sunar.

İhtiyaç Analizi: Firmanızın bulunduğu sektöre göre ihtiyaçların doğru analizini yapmak çok önem taşır. Örneğin eğitim sektöründeki ihtiyaçlar ile sanayi kesiminin ihtiyaçları birbirinin aynısı olmayabilir. Bu nedenle firmanızın gerçek ihtiyaçlarına uygun bir yol çizimi önemlidir. Bu tip durumlarda yarım asıra dayanan bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmamız, sizin için ihtiyaçlarınızın analizi konusunda yol gösterici olacaktır.

Mekan ve Ortam Analizi:  Standart ürünlerimiz bazı durumlarda sizin için ideal olmayabilir, eklemek veya çıkarmak istediğiniz bir bölüm olabilir veya tamamen kendi isteklerinize göre bir çelik eşya üretmek istiyor olabilirsiniz yada ürünlerin kullanılacağı ortam ufak veya büyük kalabilir. İşte bu tip durumlarda istediğiniz soyunma dolabı,dosya dolabı,arşiv dolabı veya çalışma tezgahları gibi bütün ürünlerimizde mekanınıza ve ortamınıza uygun çelik ofis ekipmanları konusunda destek veriyoruz.

Ürün Projesi:  Firmanızın bulunduğu mekan ve ortama göre analizi yapılmış, kullanım amacınızın da tespiti yapılmış olan ürünün, müşterilerimiz gözünde canlandırılması ,nasıl bir ürün olacağını görmek çok önemlidir. Sanatın metalle buluştuğu nokta olan firmamız bizden talep etmiş olduğunuz çelik eşya ürünlerinde projelendirme taleplerine karşılık vermektedir.

Çelik Dolap & Metal Dolap Üretimi: Firmanızın ihtiyaçlarını ve firmanızda kullanılacak mekan ve ortamın analizi sonrasında , istediğiniz çelik dolap ürünlerinin üretimi yapılmaktadır.Uzun yıllardan buyana üretim yapan firmamız çeliğe hayat vererek hayalinizdeki metal dolapların üretimini gerçekleştirmektedir.

Teslimat Evresi: Düz ve basit bir şekildeki metal levhadan , fabrikalarınıza değer katan, toparlayan ve güzelleştiren metal dolapların üretimi bittikten sonra kurulu ve montajlı bir vaziyette, kullanıma hazır bir şekilde müşterilerimize ulaştırmaktayız.

5-4
5-2
5-1
5-3
× Nasıl Yardımcı Olabilirim?